.

.

Метал Чадор Јаже Тока DIY Нож Pendant Стомак Pendant Титаниум Multicolor EDC Алатки Накит Додатоци Lanyard Paracord

Метал Чадор Јаже Тока DIY Нож Pendant Стомак Pendant Титаниум Multicolor EDC Алатки Накит Додатоци Lanyard Paracord

DEN 187.20
DEN 168.00
Количината на стоката
Тековен


Метал Чадор Јаже Тока DIY Нож Pendant Стомак Pendant Титаниум Multicolor EDC Алатки Накит Додатоци Lanyard Paracord

Детални карактеристики

Бренд Име:
RIUU
Тип:
Нож Монистра
Материјал:
Титаниум
Тежина:
4 grams

Слични производи