.

.

2017 Нов паричник Висок квалитет ретро стил рачно изработени крава вистински Лудиот коњ кожа мажите машки долго чанта бесплатен превозот

2017 Нов паричник Висок квалитет ретро стил рачно изработени крава вистински Лудиот коњ кожа мажите машки долго чанта бесплатен

DEN 1872.00
DEN 955.00
Количината на стоката
Тековен

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ , додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга, exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка. Сакате да има среќен шопинг тука. Тежина : 0.1 КГ Отворање : Нема Патент Материјал : Кравја кожа Бои : Кафеава Големина : (18.5*9*2)cm Употреба : Лице, Работа, Купување, Датира, Спорт, Патување, Секојдневен Капацитет : паричник : 11 картичка малку, 3 малку пари, Фотографија малку, А Патент малку; Картички : 3 картичката малку, Фотографија малку.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
2
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
Q042
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Објектот Висина:
9cm
Бренд Име:
Ruil
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
18.5cm
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Внатрешни работи:
Забелешка Оддел,Држачот На
паричници стил:
Моден Бизнис
Пол:
вистинска кожа мажите паричници
Потекло:
Моден паричникот мажите направени во Гуангжу во Кина
Пати:
Човекот Паричникот Кожа Со Монета Џеб
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет на паричник
Функција:
пари паричникот/картичка паричникот/пари клип паричник
Име:
адвокатско паричникот кожа за вистински мажи

Слични производи