.

.

VEEVANV Нов Дизајнер Жените Паричникот Девојки Цртан филм Ликовите Печатени Мала Чанта Случај Деца Секојдневен Училиште Молив Случаи 3D Аниме

VEEVANV Нов Дизајнер Жените Паричникот Девојки Цртан филм Ликовите Печатени Мала Чанта Случај Деца Секојдневен Училиште Молив

DEN 495.84
DEN 298.00
Количината на стоката
Тековен


VEEVANV Нов Дизајнер Жените Паричникот Девојки Цртан филм Ликовите Печатени Мала Чанта Случај Деца Секојдневен Училиште Молив Случаи 3 D Аниме
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5CM
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
veevanv
Број На Модел На:
UFCPB01121
Шаблон Тип:
Знаци
Објектот Должина:
24cm
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Тежина:
0.2KG
Паричници:
Организатор Паричници
Материјал Состав:
600D/СТП
Стил:
Англија Стил
Објектот:
Деца деца студентите молив торба
Употреба:
Make up торба/молив случај/пен торбичка/молив случај
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Фабрика цена
5% ПОПУСТ:
Повеќе од 2 парчиња
Стил:
3D печатење молив случај
квалитет:
Врвен квалитет
испорака:
Брза испорака
кориснички:
Повеќе од 200pcs

Слични производи