.

.

3 Папка Мал цвет Жените Паричници Долго СТП Кожен Женски Паричник Двојно Патент Спојки пенкало, организатор Монета Чанта Дами паричникот 40

3 Папка Мал цвет Жените Паричници Долго СТП Кожен Женски Паричник Двојно Патент Спојки пенкало, организатор Монета Чанта Дами

DEN 912.00
DEN 547.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб
Стил:
Моден
Бренд Име:
НА AUSUKY
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
2.6cm
Број На Модел На:
B051897A1
Објектот Ширина:
9.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Должина:
19.1cm
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тип На Објект:
жените паричник
Причина:
долго паричникот жените кожа mens дами кожа
Карактеристики:
жените паричници дизајнер на познатиот womans паричникот за пари
Функција:
паричник,спојки,монета чанта

Слични производи