.

.

COWATHER Голем Капацитет Долго Паричникот Врвот Крава Вистинска Кожа Мажите Паричници Нови Пристигнување Лудиот Коњ Кожа Машки Чанта Чанта Cowhide

COWATHER Голем Капацитет Долго Паричникот Врвот Крава Вистинска Кожа Мажите Паричници Нови Пристигнување Лудиот Коњ Кожа Машки

DEN 2793.12
DEN 1425.00
Количината на стоката
Тековен

Функција на лудиот-коњ кожа е груба,оригинални и гроздобер.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : или www.За чистење и одржување на лудиот-коњ од кожа : да се Стави на кожа за чистење на текстил и ги избрише на површината тивко и рамномерно . Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме
не се купи!
За лудиот-коњ од кожа :
1. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Суров материјал е со висок квалитет полно зрно кожа.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Чувајте го производот подалеку од вода колку што е можно. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Број На Модел На:
мажите паричници
Материјал Состав:
крава вистинска кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Должина:
19cm
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
11cm
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
COWATHER
Објектот Висина:
2cm
Паричникот Должина:
Долго
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Тежина:
0.16kg
Тип На Производ:
мажите паричници
боја:
кафе браун сина
Материјал:
крава вистинска кожа
Име:
мажите паричници
Потекло:
КИНА ГУАНГЖУ
Тип:
паричници мажи
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Лудиот Коњ
превозот:
Бесплатен превозот

Слични производи