.

.

Нова Мода Висок Квалитет на Бизнис Мажите Паричници Природни Вистинска Кожа Долго Машки Паричник Крава Вистинска Кожа Парични Purses Спојки

Нова Мода Висок Квалитет на Бизнис Мажите Паричници Природни Вистинска Кожа Долго Машки Паричник Крава Вистинска Кожа Парични

DEN 2880.00
DEN 1469.00
Количината на стоката
Тековен


Имате избришани поврзани маркетинг образец лого. Ве молиме притиснете CTRL+Z за да го откажете модифицирани резервација образец знак
добредојдовте во мојата продавница!
торба големина : 23 X14x4.5cm
Материјал : крава вистинска кожа Забелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 2-3cm толеранција, ова не е голем квалитет проблем
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
0.45kg
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
крава вистинска кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
14cm
Објектот Ширина:
4.5
Број На Модел На:
Q0069
Објектот Должина:
23cm
Декорација:
Крзно
Бренд Име:
AIBKHK
Паричници:
Стандард Паричници
Стил:
Европски и Американски Стил

Слични производи