.

.

GUCOON Врежана Черепот Волкот Случај за Digma CITI АТЛ 4G 5.0 инчен Гроздобер Заштитна Телефон Школка Мода Кул Покрие Торба

GUCOON Врежана Черепот Волкот Случај за Digma CITI АТЛ 4G 5.0 инчен Гроздобер Заштитна Телефон Школка Мода Кул Покрие Торба

DEN 417.12
DEN 313.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификација :
Бренд Име : GUCOON
Состојба : Нова Врежана Животински Модел Desin, Мода и Кул Класичен Стил.
Материјал : СТП Кожа / Вештачка кожа
Боја : Црна, Кафеава, Црвена, Сива
Drop Ship : Поддршка за Пакување се вклучени : 1 x Врежана СТП Кожа Случај
Слики :
Се повеќе за попуст..

Детални карактеристики

Бренд Име:
GUCOON
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб
дизајн:
Ткаеше,Животно,Гроздобер
Големина:
5.0inch
Карактеристики:
Врежана, Паричник, Картичка Слотови, Магнет Тока
Компатибилен Бренд:
Digma
Трговија на големо:
Поддршка
dropship:
Поддршка
Бои:
Црна, Кафеава, Црвена, Сива
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Погоден модел:
за Digma CITI АТЛ 4G

Слични производи