.

.

Кориснички! За Huawei P10 Лајт Нови Флип Кожа Силикони Магнетни Стојат Паричникот Случај За Huawei P10 Телефон Случаи w/ Држачот на

Кориснички! За Huawei P10 Лајт Нови Флип Кожа Силикони Магнетни Стојат Паричникот Случај За Huawei P10 Телефон Случаи w/ Држачот

DEN 239.52
Количината на стоката
Тековен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во 5working дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 15-60days зависи од превозот модел.
Двојно матирано технологија, анти се лизга и sweatproof
Паричникот стојат телефон случај Покрие ви дава мобилен телефон 360° целиот заштита со четири агол завиткување
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
Внатрешниот пакет : со посебен поли торба
Надворешниот пакет : од меур торба
Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Детални карактеристики

Материјал:
За Huawei P10, За Huawei P10 Лајт, За Huawei P10 Плус
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Слатки,Шарени,Апстракт,Животински
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Go2linK
Големина:
150*80*15mm
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Лесното масло врежана
Материјал:
tpu кожа
Погоден за:
Huawei P10, P10 Лајт, P10 Плус
боја:
Лав, волкот, був итн..10 модели е по избор
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Животински и Растителни Шема
картичка:
Yes
Површински Третман:
Ligting масло позлатен
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-P10lite

Слични производи