.

.

За Microsoft Nokia Lumia 650 Случај Висок Квалитет Holster Флип СТП Кожа Луксузни Покритие за Nokia 650 Телефон Случаи Торба Паричникот Опфаќа

За Microsoft Nokia Lumia 650 Случај Висок Квалитет Holster Флип СТП Кожа Луксузни Покритие за Nokia 650 Телефон Случаи Торба

DEN 191.52
DEN 157.00
Количината на стоката
Тековен


За Microsoft Nokia Lumia 650 Случај Висок Квалитет Holster Флип СТП Кожа Луксузни Покритие за Nokia 650 Телефон Случаи Торба Паричникот Опфаќа Продажба на Точки>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Nokia Lumia 650 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа + Мека Гума, Силикони [Боја] : Црна, Сина, Кафена Зголеми Зелена, Бела, Розова , Сина, Злато Како Слики Прикажани [Функција] : Картичка Слотови + Стојат+ Lanyard и Луксузни Врежана Шема [Стил] : Моден Бизнис Ретро Гроздобер Кралската Мажи Жени Мобилен Телефон Случај Покрие Торба [Функција] : Целосно Заштитен Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на

Детални карактеристики

Бренд Име:
NGU НИКОГАШ НЕ СЕ ОТКАЖУВАМЕ
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
For Microsoft Nokia Lumia 650
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Компатибилен:
За Nokia Lumia 650
Стил:
Луксузна Ретро Кожа прекривачот Случај
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
is_customized:
Yes
статус:
во парк
боја:
Црна,Зелена, Кафеава,Розова, Црвена,Роза,Златен,Бела,Сина, Темно Сина

Слични производи