.

.

Флип Кожа Покритие за HTC Желба 626 D626W D626T Случај Покрие Hight Квалитет на Мобилен Телефон Случај за HTC 626 Стојат Случаи Опфаќа Торба

Флип Кожа Покритие за HTC Желба 626 D626W D626T Случај Покрие Hight Квалитет на Мобилен Телефон Случај за HTC 626 Стојат Случаи

DEN 214.56
DEN 180.00
Количината на стоката
Тековен


Флип Кожа Покритие за HTC Желба 626 D626 W D626 T Случај Покрие Hight Квалитет на Мобилен Телефон Случај за HTC 626 Стојат Случаи Опфаќа Торба Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За HTC Желба 626 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа + Мека Гума, Силикони [Боја] : Црна, Сина, Кафена Зголеми Зелена, Бела, Розова , Сина, Злато Како Слики Прикажани [Функција] : Картичка Слотови + Стојат+ Lanyard и Луксузни Врежана Шема [Стил] : Моден Бизнис Ретро Гроздобер Кралската Мажи Жени Мобилен Телефон Случај Покрие Торба [Функција] : Целосно Заштитен Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на

Детални карактеристики

Бренд Име:
NGU НИКОГАШ НЕ СЕ ОТКАЖУВАМЕ
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
For HTC Desire 626 D626W D626T
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Компатибилен:
за HTC Желба 626 D626W D626T
Стил:
Луксузна Ретро Кожа прекривачот Случај
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
is_customized:
Yes
статус:
во парк
боја:
Црна,Зелена, Кафеава,Розова, Црвена,Роза,Златен,Бела,Сина, Темно Сина

Слични производи