.

.

зима жените јакна грб топло плетење волнени крои капа џемпери бонбони боја женски јакни outwear vetement AL710181

зима жените јакна грб топло плетење волнени крои капа џемпери бонбони боја женски јакни outwear vetement AL710181

DEN 1704.00
DEN 1397.00
Количината на стоката
Тековен

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Облека должина на Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 36 14.17 86 33.86 59 23.23 58 22.83 M 37 14.57 92 36.22 60 23.62 59 23.23 L 39 15.35 96 37.80 61 24.02 60 23.62 XL 41 16.14 и делови 100 39.37 62 24.41 61 24.02 XXL 43 16.93 104 40.94 63 24.80 62 24.41 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Тенок
Бренд Име:
longqibao
Декорација:
Spliced,Патентите
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
AL710181
Пополнување:
Памук
Тежина:
0.65

Слични производи