.

.

Висок Квалитет на Модата Топла Зимска Јакна Жени Маскирани Грбот Надолу Parkas Женски Outerwear CRRIFLZ 2017 Новата Зимска Колекција

Висок Квалитет на Модата Топла Зимска Јакна Жени Маскирани Грбот Надолу Parkas Женски Outerwear CRRIFLZ 2017 Новата Зимска Колекција

DEN 3825.12
DEN 1416.00
Количината на стоката
Тековен


ИСПОРАКА :
1.02
Земете известување!! Азија Големина (1 инч = 2. Ако вие не може да се потврди големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го повика големина одговара за вас.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Индивидуални големина треба да биде утврдена од страна на вашата фигура параметри плус 12-14 cm,на пример, ако вашиот биста дебелина е 90 см, а потоа 90 + 12= 102 цм, па Големината е 2 XL.Ве молиме да се разбере и да се овозможи тоа.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.44
L
39
15.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.62
3 XL
42
16.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
ПОВРАТНИ информации :
1.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина.Бидејќи на различни производство серии,може да се отстапува на 1~3 cm.
Големина
Рамо
Биста
Должината На Телото
Должина На Ракав
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
М
38
14.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
CRRIFLZ
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тенок
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пополнување:
Памук
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Војводата
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Џебови,Патентите
Тежина:
1050g
Пол:
Жените
Пол:
Жените
casaco feminino inverno:
Зимско Палто Жени
Сезоната:
Зима
боја:
Како се покаже слика
Стил:
модата,домот,топло
жените парк:
parkas mujer invierno 2017
jaqueta feminina inverno:
женска јакна

Слични производи