.

.

20Pcs ПРЕДВОДЕНА Подводни floralytes Светлина Далечински Контролирани водоотпорен свеќа Чај светла RGB промена на бојата свадба Божиќ светла светилки

20Pcs ПРЕДВОДЕНА Подводни floralytes Светлина Далечински Контролирани водоотпорен свеќа Чај светла RGB промена на бојата свадба

DEN 1199.52
Количината на стоката
Тековен

Мирно на Функцијата. тие се погодни за двете.
20 Pcs ПРЕДВОДЕНА Подводни floralytes Светлина Далечински Контролирани водоотпорен свеќа Чај светла RGB промена на бојата свадба Божиќ светла светилки
Мулти-цел : -Партијата/Настан Осветлување (цвет аранжман, табела прилагодувања, ледени скулптури, кристално вазни, итн.Да се избегне гледа директно во сијалица кога е активирано.) -Празник Акцент Осветлување (базен, езерца, мраз кофа, фонтана, водопад, итн.) -Почетен Акцент Осветлување (индикатор за светло, ноќ осветлување, новина светлина)
Карактеристики на производот : 3pcs Супер-Светли led светла, Повеќе Посветла од 1 или 2 LED една Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок 2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours.

Детални карактеристики

Повод:
Шема:
Цвет,Солидна Боја,Точка
Бренд Име:
KITOSUN
Број На Модел На:
SB-003RGB
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Големина:
S
водоотпорен или не:
подводните Водоотпорен led чај светлина
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Тип:
свадба Божиќ светла
Име:
Подводни led floralytes свеќа чај светлина

Слични производи