.

.

10pcs Кристал Бонбони Украси Давање ArticlesFor Свадба Бебе Туш Партија Роденден Корист Подарок Сувенири

10pcs Кристал Бонбони Украси Давање ArticlesFor Свадба Бебе Туш Партија Роденден Корист Подарок Сувенири

DEN 2207.52
DEN 1722.00
Количината на стоката
Тековен

5*3 CM Материјал : Стакло Количина : 10pcs(Спакуван со кутија како на сликата)
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www. Превозот 1). Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ви благодариме!
.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.

Детални карактеристики

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Цвет
Материјал:
Стакло
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Друг Празник Материјали

Слични производи