.

.

Еден Сет На Персоналните Врежани 6oz Хип Колба Сет од не ' Рѓосувачки Челик Инка Подарок Кутија Bridemaids Родителите на Usher Оркестарот Корист

Еден Сет На Персоналните Врежани 6oz Хип Колба Сет од не ' Рѓосувачки Челик Инка Подарок Кутија Bridemaids Родителите на Usher

DEN 457.44
DEN 434.00
Количината на стоката
Тековен

Pls NOTEING ова е висока од Нерѓосувачки Челик и се добри за Свадба или на Партијата Услуги По купувањето pls изберете кој стил ви треба и ме остави пораката што треба Ласерски Engrave секој Хип Колба може да се избере различен Стил и Differnt Текст Pls ја Напушти текстови преку порака или да ја означите текст за редоследот по плаќање : -) како што се Колба #1 Првата линија xxxxxxx Втора линија xxxx Три линија xxxx четири линија xxxx итн. ви благодарам многу Капацитет : 6oz Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Розова Големина на : 9.0*2.0*10.5 CM фрлаат инка Дијаметар : 35mm Стакло Дијаметар : 35mm Стакло Висина : 45mm Количина : 1 Хип Колба Сет (еден Сет вклучувајќи ја и онаа Хип Колба+на фрлаат инка+2 Чаши )

Детални карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
1SFLK25
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
yangsion
is_customized:
Yes
Материјал:
нерѓосувачки
Број на Компјутери:
Еден сет

Слични производи