.

.

20pcs Гроздобер Копче Пердув 4 Стилови Злато Метална Ознака За Книга Страница Носителот Новина Златна & сребрена Книга Одбележува Свадба Фаворизира

20pcs Гроздобер Копче Пердув 4 Стилови Злато Метална Ознака За Книга Страница Носителот Новина Златна & сребрена Книга Одбележува

DEN 456.00
DEN 429.00
Количината на стоката
Тековен

5 cm Дијаметар
Дизајн : 4 дизајни, како на сликата, Оставете порака по редослед како што се дизајн на сакате,или ние ќе ги испрати случаен и се меша
Пакет : Хартија и OPP вреќа како на слика
1.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.

Детални карактеристики

Повод:
Свети Патрик Ден Свадба & Ангажман
Шема:
Архитектура,Цвет,Пеперутка
Број На Модел На:
Б-61
Бренд Име:
TSDAS
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Тежина:
about 2.5g
Големина:
3.5 cm Diameter
дизајн:
4 дизајни за избере

Слични производи