.

.

Свадба Знак, Calligraphy Стакло Огледало Знак, Селски Гроздобер Глам Свадба | Мали-Средни

Свадба Знак, Calligraphy Стакло Огледало Знак, Селски Гроздобер Глам Свадба | Мали-Средни

DEN 767.52
Количината на стоката
Тековен

Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )
.
- Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемите и да се направи сте задоволни.
-Ве молиме да ни даде позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни .
Производ Детали
Материјал : Акрилик
Боја : Огледало злато или Огледало Сребро. Така бидете сигурни дека тоа е точно.тоа е важно за нас. Ако не примате објектот , ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа
Плаќање
- Western Union/Paypal/трансфер/
Повратни информации
-Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

ОБИЧАЈ ЦЕЛ 1 Име
Свадба Производ За Вас

ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ - Обично околу 2-3weeks
- Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност
- Што е надвор од нашата контрола
ЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
- Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас
- Г ХЛ/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС се достапни
- ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака метод
ИСПОРАКА ДЕТАЛИ
- Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта)
- Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & заврши
- Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса.

Детални карактеристики

боја:
огледало злато, огледало сребро.
Големина:
5 inch, 6 inch, 7inch, 8inch, 9inch
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Нова Година,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Бренд Име:
qubiclife

Слични производи