.

.

водоотпорен без мирис теписи не се лизга носат отпорни специјални автомобили багажникот душеци за A/B/C/E/G класа AMG CL CLA CLK CLS GLA GLE GLC GLK

водоотпорен без мирис теписи не се лизга носат отпорни специјални автомобили багажникот душеци за A/B/C/E/G класа AMG CL CLA

DEN 6144.00
DEN 3994.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
per car
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
per car
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Висина:
per car
Објектот Ширина:
per car
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
614564987421
Објектот Дијаметар:
per car
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци
Обликот:
3D стерео

Слични производи