.

.

10pcs хартија храна појас за OfficeJet Pro X451 X451dn X451dw X551dw X551 X576 X476dw CN459-40642

10pcs хартија храна појас за OfficeJet Pro X451 X451dn X451dw X551dw X551 X576 X476dw CN459-40642

DEN 3161.28
Количината на стоката
Тековен

кога ви треба нова цел, ве молиме ги споделите со нас на previou цел број,ќе им даде на нашите клиенти добар попуст,сакаат да сторат повеќе бизнис со вас во иднина,ви благодариме за соработката~!
. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.ве молиме да ги споделите со нив да направи за вас,под сите овој случај, ќе се направи целосна реконструкција на купувачите сметка во банка.
По insatllation ако објектот не работи, ве молиме испратете го видео за да ги проверите чекорите за инсталација од започне до крајот, ве молиме да се покаже во видео на објектот со сина боја компанија лента "SWZNPART", ако објектот без лого лента на тоа,ве молиме donot знак за пакетот, ако не можете да добиете пакет по себе,или примите со вашиот пријател.
```````````` РУСИЈА КЛИЕНТ ЗАБЕЛЕШКА
Според Русија Пост политика,ве молиме љубезно ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме,исто l ајк : Kovalev Олег Иванович. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по добиете производот,и ве молиме да го вратите производот со оригиналниот пакет. Ве молиме да направите нарачка само откако ќе се прифати оваа opption,ве молиме ги споделите со нас пред место цел ако не може да го прифати решенија.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
X451 хранење вози појас
Бренд Име:
SWZNPART
боја:
Други
Тип:
Други
боја:
Други

Слични производи