.

.

превоз појас за Epson R1390 R1400 R2400 R1900 R1800 R1430 R2000 R2880 ME1100 T1100 1390 1400

превоз појас за Epson R1390 R1400 R2400 R1900 R1800 R1430 R2000 R2880 ME1100 T1100 1390 1400

DEN 304.32
Количината на стоката
Тековен


ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако производот штета кога примате,ве молиме да не го потпише за пакетот,или може да земе некој производ фотографија,и побара штета сертификат документ од поштарот,ние ќе рефундирање на пост штета сертификат документ само.
Дел број на производот или на кутијата некаде има различни,ако објектот не се компатибилни на вашиот компјутер,ве молиме испратете го видео за да ги покаже чекорите за инсталација,и да ги испратите назад кон нас,ние ќе ги плати за да ви се врати превозот цена,или да ги испратите на друг точен објект за вас,ве молиме закажете само откако ќе се прифати овој случај. Ве молиме да направите нарачка само откако ќе се прифати оваа opption,ве молиме ги споделите со нас пред место цел ако не може да го прифати решенија.
Formatter табла со 3 месеци гаранција,други предмети без некоја гаранција.
По insatllation ако објектот не работи, ве молиме испратете го видео за да ги проверите чекорите за инсталација од започне до крајот, ве молиме да се покаже во видео на објектот со сина боја компанија лента "SWZNPART", ако објектот без лого лента на тоа,ве молиме donot знак за пакетот, ако не можете да добиете пакет по себе,или примите со вашиот пријател.
```````````` РУСИЈА КЛИЕНТ ЗАБЕЛЕШКА
Според Русија Пост политика,ве молиме љубезно ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме,исто l ајк : Kovalev Олег Иванович.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе квантитет повеќе попуст.
Ако објектот не може да работи,ве молиме ги споделите со нас вашата машина за претходната грешка,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот,ние прифаќаме се врати на точка назад кон нас,и да ги плати се врати превозот цената на купувачи банкарска сметка по добиете информации за производот и тест,кога ќе примите објект,ќе го пробате и да го испратите видео исто така доколку производот е да работи,корисниците ќе плаќаат враќање превозот цена,се надевам дека ве молиме имајте на ум за ова,и да се направи ред само откако ќе се прифати ова решение.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
R1390 појас
Бренд Име:
SWZNPART
боја:
Други
Тип:
Други
боја:
Други

Слични производи