.

.

Оригиналниот користи-90% нови оригинални за HP M252DW M252 M252N formatter одбор B4A22-60001 печатач делови на продажба

Оригиналниот користи-90% нови оригинални за HP M252DW M252 M252N formatter одбор B4A22-60001 печатач делови на продажба

DEN 2400.00
Количината на стоката
Тековен

П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ние не прифаќаме да се вратат. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Детални карактеристики

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
252
боја:
Зелена
Тип:
Други
Име на производ:
formatter одбор
P/N:
B4A22-60001
квалитет:
90% нови оригинални ,што се користи
Мин. цел:
1pcs
користат за:
M252DW
Пакет:
Неутрален Пакување

Слични производи