.

.

600mm 3D Печатач 8мм Доведе Завртка Род Z Оската Линеарна Железнички Бар Вратило Златна

600mm 3D Печатач 8мм Доведе Завртка Род Z Оската Линеарна Железнички Бар Вратило Златна

DEN 360.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : не ' Рѓосувачки челик доведе завртка, бакар орев Навој дијаметар : 8mm Должина : 600mm Завртка проред : 2mm Опсег : 3 D печатач додатоци,Stepper мотор.Материјал : не ' Рѓосувачки челик доведе завртка, бакар нут
Навој дијаметар : 8mm
Должина : 600mm
Завртка проред : 2mm
Опсег : 3 D печатач додатоци,Stepper мотор.
Нерѓосувачки челик материјал,не ' рѓа,издржливи.
Лесен за користење,нема потреба да се процес.
Примена на машинско алатка водич железнички и друга опрема.
Пакетот вклучува :
1x 600mm Доведе завртка
1x Месинг Нут

Детални карактеристики

Бренд Име:
HXSJ
Број На Модел На:
BOF
Тип:
Други

Слични производи