.

.

ГЛАВНИОТ ОДБОР C658 ГЛАВНИОТ ЗА EPSON ПЕРО ФОТО R390 ПЕЧАТАЧ

ГЛАВНИОТ ОДБОР C658 ГЛАВНИОТ ЗА EPSON ПЕРО ФОТО R390 ПЕЧАТАЧ

DEN 1439.52
Количината на стоката
Тековен

Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.
ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИОТ
ГЛАВНИОТ ОДБОР C658 ГЛАВНИОТ ЗА EPSON ПЕРО ФОТО R390 ПЕЧАТАЧ отстранети од работа печатач
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало. 2) АКО СЕ ОД БРАЗИЛ, ЕКВАДОР, ЧИЛЕ, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДДВ БРОЈ НА КОМЕНТАР. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА И ДА ИМААТ ДОБАР ДЕН. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.

Детални карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Слични производи