.

.

Ретро Вратата Силикони Торта Калапи за Печење Тесто Алатки Течни Мувла рачно изработени Сапун Мувла DIY Фондан Cookie Чоколадо Габи,

Ретро Вратата Силикони Торта Калапи за Печење Тесто Алатки Течни Мувла рачно изработени Сапун Мувла DIY Фондан Cookie Чоколадо

DEN 220.32
Количината на стоката
Тековен


1.29 5.99 10.99 1.44
8.89 2.59 22.54 3.49
Опис на производот :
[Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони
[Colour] : Случајни
[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)
13.5 cm*8.2 cm*1.3 см (5.3"*3.2"*0.5" Инчи)
[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап
[Употреба] : Фондан/Глина/Сапун/Чоколадо мувла
[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа
[Оценка на температура] : -40 centigrade на+210 centigrade
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Таа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Детални карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
МК-1488

Слични производи