.

.

(Купи 1 Добива 3) Еден Сет На Големо Мајка Кеси Бебе Пелена Шетач Кеси За Мајка Висок Квалитет Кеси Бебе Бесплатен Превозот

(Купи 1 Добива 3) Еден Сет На Големо Мајка Кеси Бебе Пелена Шетач Кеси За Мајка Висок Квалитет Кеси Бебе Бесплатен Превозот

DEN 1439.04
DEN 864.00
Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Multi Color пелена торба рамо чанта висок квалитет на породилно мајка шетач nappy mummy торба мултифункционален бебе кеси
Сите наши пакети имаат вистински следење на број !
Главните материјали : Најлон
Големина : 39*12.5*33cm(L*W*H)
Вистински фотографии
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Објектот Ширина:
12.5cm
Стил:
Hobos
Објектот Висина:
33cm
Објектот Должина:
39cm
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
ISL-01
Големина:
(30cm
Објектот Тежина:
0.55kg
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
со предрасуди

Слични производи