.

.

Боја на Цвет Печатени Бебе Nappy Пелена Торба Мама Рамо Породилно Торба Мулти функција Старечки Торба за Бебето се Грижат bolsa infantil

Боја на Цвет Печатени Бебе Nappy Пелена Торба Мама Рамо Породилно Торба Мулти функција Старечки Торба за Бебето се Грижат bolsa

DEN 465.60
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!
Боја на Цвет Печатени Бебе Nappy Пелена Торба Мама Рамо Породилно Торба Мулти функција Старечки Торба за Бебето се Грижат bolsa infantil
Hotsale Dot Моделот Мама Пелена Торба Бебе Работи Организатор Простор За Бебето Шетач Преносни 15 Бои Бебе Нега Торба Mochila.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Hotsale Dot Моделот Мама Пелена Торба Бебе Работи Организатор Простор За Бебето Шетач Преносни 15 Бои Бебе Нега Торба Mochila
Повратни информации
1.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Големина:
(20cm
Стил:
Hobos
Објектот Должина:
27cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Dot
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
eMMB135
Објектот Висина:
18cm
Бренд Име:
changbvss
Објектот Ширина:
9cm
Име:
Бебе Пелена Кеси Nappy Организатор Мајка Торба Бебе Нега Шетач Торба
Тип:
Пелена Кеси
Карактеристики:
Моден Преносни Трајни
Чист Тип:
Рачен перење или во Машина за Миење
дизајн:
Dot/Цвет
боја:
14 Факултативна Бои
Стил:
Корејски Стил
Затворање Тип:
Патент
Големина на:
околу 27*9*18cm

Слични производи