.

.

Посебна Шема Деца Ранец Бебе Нега Торба 33*28*14cm Најлон Мама Пелена Кеси Новороденче Nappy Торба sac на langer maternite

Посебна Шема Деца Ранец Бебе Нега Торба 33*28*14cm Најлон Мама Пелена Кеси Новороденче Nappy Торба sac на langer maternite

DEN 1896.00
DEN 1138.00
Количината на стоката
Тековен


Опис :
Име на производ : Бебе Nappy Пелена Кеси
Бои : Црвена, Црна
Материјал : Платно
Начин на употреба : Ранец
Големина : 33 * 28 * 14cm (1-3cm грешка)
Пакетот вклучува : 1 парче Пелена Торба
Превозот
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение! Посебна Шема Деца Ранец Бебе Нега Торба 33*28*14cm Најлон Мама Пелена Кеси Новороденче Nappy Торба sac на langer maternite
Термичка Изолација Mummy Породилно Nappy Торба Бренд Бебе Пелени Ранци Голем Капацитет Nappy Торби За Патување Бебе Нега. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
changbvss
Број На Модел На:
fMMB104
Објектот Висина:
33cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
14cm
Големина:
(30cm
Објектот Должина:
28cm
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
РАНЕЦ
Шаблон Тип:
Геометриски
Објектот Тежина:
0.5kg
Име на производ:
Мода Мама Породилно Mappy Торба Бренд Бебе Пелени Ранци Nappy Б
Тип:
Породилно Nappy Пелена Торба
боја:
2 бои
Карактеристики:
Водоотпорен, Мултифункционален, Голем капацитет
Чист Тип:
Рака мие или машина за миење
дизајн:
Мулти-pocketed
Материјал:
Носат отпорни платно

Слични производи