.

.

Пелена Торба За Мајка Бебе-Торба за Породилно Ранец Шетач Торба Мултифункционален Голем Капацитет Ранец Nappy Торба бесплатен превозот

Пелена Торба За Мајка Бебе-Торба за Породилно Ранец Шетач Торба Мултифункционален Голем Капацитет Ранец Nappy Торба бесплатен

DEN 2975.04
DEN 1785.00
Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
COLORLAND Солидна Голем Капацитет Водоотпорен Најлон Породилно Ранец Nappy Пелена Ранци Мултифункционален Tote Гласник Кеси
Опис :
100% Сосема нов и никогаш не се користат во
Материјали : Најлон
Големина : 35*13*39 CM
Нето Тежина : околу 0.69 KG
Пакување : 1pc ранец+1pc урина подлога
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детални карактеристики

Бренд Име:
БОЈАТА.ЗЕМЈА
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
РАНЕЦ
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CLD-BP047
Објектот Висина:
39cm
Објектот Должина:
35cm
Објектот Тежина:
0.69kg
Објектот Ширина:
13cm
Тип На Објект:
Пелена Кеси

Слични производи