.

.

Кадифен Божиќ Ирваси Божиќ Elk Кадифен Симулација Нова Година на Подарок Божиќ Украси за Дома 30cm 40cm Navidad

Кадифен Божиќ Ирваси Божиќ Elk Кадифен Симулација Нова Година на Подарок Божиќ Украси за Дома 30cm 40cm Navidad

DEN 422.88
DEN 300.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.91 во
2) M : 25 см/ во 9.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.84
3) L : 30 cm/ 11.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Тоа може да ги красат Новогодишни и додадете весела атмосфера.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.)
1) S : 15 cm/ 5.Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.

Детални карактеристики

Големина:
30cm, 40cm
Број На Модел На:
Божиќ lifelike ирваси
is_customized:
Yes
Употреба 1:
Божиќ decroation
Употреба 2:
Дома декорација
Употреба 3:
Нова година подароци, Божиќ подарок

Слични производи