.

.

JWEIJIAO Мода Отстранлив Мир Знак, Симбол Ѓердан Не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Синџири Pendant Ѓердан Хип Накит SS47

JWEIJIAO Мода Отстранлив Мир Знак, Симбол Ѓердан Не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Синџири Pendant Ѓердан Хип Накит SS47

DEN 187.20
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен

Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). Цел имаат само следење на информации во Кина !!! 2. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака.цел >=$120, Бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.21 (не Може да се испрати на редот !!! )! Почитувани купувачот, Известување ве Молиме : -Превозот-Внимание ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket : Со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
JWEIJIAO Мода Отстранлив Мир Знак, Симбол Ѓердан Не Исчезнат од не ' Рѓосувачки Челик Синџири Pendant Ѓердан Хип Накит SS47
Производи Детали :
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3.4*2.5 CM
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JWEIJIAO
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SS47
Компатибилност:
БИЛО
Функција:
БИЛО
Тип На Објект:
Ѓердани
Метална боја:
сребрена боја
Пакет:
opp вреќа+подарок торба
Синџир должина:
Околу 55+5cm(се прошири синџир)
Повод:
Партија, Свадба, Подароци, Ангажирање, Одмор

Слични производи