.

.

10pcs/многу PAYDAY 2 Ѓердан Сребро Куче Ознака Pendant Мода Јаже, Верига Ѓердани Жени Мажи Шарм Подароци Игра Накит

10pcs/многу PAYDAY 2 Ѓердан Сребро Куче Ознака Pendant Мода Јаже, Верига Ѓердани Жени Мажи Шарм Подароци Игра Накит

DEN 955.20
DEN 764.00
Количината на стоката
Тековен


Pendant Големина : 5.0x2.8 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 19 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Детални карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
moontreya
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SS12375
Обликотшема:
Плоштад
Pendant Големина:
5.0x2.8cm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
19g
Синџир должина:
42+5CM

Слични производи