.

.

СТРАСТИ Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Домот Дами Ѓердан Со Ѕвезда & Месечината Pendant Ѓердан За Жените Накит

СТРАСТИ Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Домот Дами Ѓердан Со Ѕвезда & Месечината Pendant Ѓердан За Жените Накит

DEN 152.64
DEN 99.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
СТРАСТИТЕ
Метали Тип:
Бакарни Легури,Сребро.
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
PS-20047
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Pendant Големина:
7mm*24mm
боја:
Сребро.
синџир големина:
42CM+3CM
Функција:
Месечината е придружена со ѕвезди
Карактеристично:
Ѕвезда и Месечина форма на pendent
Pendant тип:
CZ дијамантски Ѓердан Pendant
Ѓердан Тип:
clavicle ѓердан
Повод:
Paty/Ангажирање/Годишнината/Club/Датира
Место на Потекло:
Произведено во Кина(Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Слични производи