.

.

Моден Мажите Не ' Рѓосувачки Челик Златен Орел Ноктот Пердув Ѓердан Титаниум Челик Готски Стил Личност Черепот Орел Накит

Моден Мажите Не ' Рѓосувачки Челик Златен Орел Ноктот Пердув Ѓердан Титаниум Челик Готски Стил Личност Черепот Орел Накит

DEN 417.60
DEN 372.00
Количината на стоката
Тековен


6815597702694834 Победи Продажба US $ 6.94
/set US $ 4.61
/парче US $ 4.61
/парче US $ 7.89
/парче US $ 9.36
/парче US $ 2.1
/парче US $ 3.92
/парче US $ 4.51
/парче US $ 4.69
/парче US $ 3.52
/парче US $ 7.51
/парче US $ 4.36
/парче US $ 7.5
/парче US $ 7.59
/парче US $ 6.6
/парче US $ 2.55
/пар US $ 9.72
/парче US $ 7.51
/парче
6815597702694834

Детални карактеристики

Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
nk-003
Обликотшема:
Пердув
Pendant Големина:
17*65MM
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
17*65MM

Слични производи