.

.

Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердани За Жените Полумесечина Шарм Месечината Pendant Ѓердан Chokers Монистра Линк Двојно Накит Додатоци

Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердани За Жените Полумесечина Шарм Месечината Pendant Ѓердан Chokers Монистра Линк Двојно Накит

DEN 152.64
DEN 84.00
Количината на стоката
Тековен


Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердани За Жените Полумесечина Шарм Месечината Pendant Ѓердан Chokers Монистра Линк Двојно Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја :
Злато Сребрена Боја Количина : 1 парче

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
984
Материјал:
Метал
Бренд Име:
wj.јао
Pendant Големина:
CM
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Декорација
боја:
Злато Сребрена Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот

Слични производи