.

.

Новиот Дизајн Панк Накит Метал Tassel Приврзоци Кристал Линк Tassel Pendant Уникатен Стил На Моден Синџир Име Ѓердан

Новиот Дизајн Панк Накит Метал Tassel Приврзоци Кристал Линк Tassel Pendant Уникатен Стил На Моден Синџир Име Ѓердан

DEN 397.92
DEN 287.00
Количината на стоката
Тековен

Новиот Дизајн Панк Накит Метал Tassel Приврзоци Кристал Линк Tassel Pendant Уникатен Стил На Моден Синџир Име Ѓердан
Боја : како на слики го покажува Количеството : 1 PCS Состојба : 100% нов дизајн и топла продажба Повод : Свадба партија /Годишнината /Општество /Модна ревија

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
Метал
Бренд Име:
dankaishi
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Редовни
Број На Модел На:
N123-5124
Метали Тип:
Бакар
Е Прилагодена:
Yes
Состојба:
100% нов дизајн и топла продажба
Повод:
Свадба партија /Годишнината /Општество /Модна ревија
видови на накит :
Приврзоци Изјава Ѓердан
материјал на pendant:
Титаниум
материјал на синџир:
сребро позлатен

Слични производи