.

.

IJD9343 трговија на Големо Фабрика Цена Класичен Нерѓосувачки Челик Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит Pendant Ѓердан Жени Човек

IJD9343 трговија на Големо Фабрика Цена Класичен Нерѓосувачки Челик Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит Pendant Ѓердан Жени

DEN 401.28
DEN 341.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Метална боја:
4pcs Ѓердан, 1pcs Pendant, 2 парчиња Pendant, 3pcs Pendant, 1pcs Ѓердан, 10pcs Ѓердан, 2 парчиња Ѓердан, 3pcs Ѓердан, 10pcs Pendant, 4pcs Pendant, 5pcs Pendant, 5pcs Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
IJD9343
Pendant Големина:
20mm~30мм
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Алуминиум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
пепел носителот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Тип На Објект:
pendant ѓердан
Funtion:
пепел носителот
Тежина:
15g-30g
прилагодено лого:
Прифатена

Слични производи