.

.

Природни Сина Rutilated Quartzs Мала Монистра Свила Sari Tassel Ѓердан декември Birthstone Рака Грлото Чакра 108 Монистра NM11090

Природни Сина Rutilated Quartzs Мала Монистра Свила Sari Tassel Ѓердан декември Birthstone Рака Грлото Чакра 108 Монистра NM11090

DEN 4197.60
Количината на стоката
Тековен


Опис Природни Сина Rutilated Quartzs Мала Монистра Свила Sari Tassel Ѓердан декември Birthstone Рака Грлото Чакра 108 Монистра 40 инчи долго бисери ѓердан 108 монистра мала ѓердан sari свила tassel pendant бисери ѓердан Јога Медитација, Молитва Монистра

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
NM11090
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
MUDULLA
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен

Слични производи