.

.

5Pcs Висок квалитет розово злато сребро црна микро отвори CZ мода триаголник pendant жените ѓердан

5Pcs Висок квалитет розово злато сребро црна микро отвори CZ мода триаголник pendant жените ѓердан

DEN 1478.40
DEN 1345.00
Количината на стоката
Тековен


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Ѓердан Pendant 2.Ѓердан Големина : Синџир Должина : Околу 45-46 CM( Како референца ) 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> Микро Отвори CZ, Метал Месинг 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(мешавина боја) 6.Единица Количина>> : 5pcs/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Нови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Стил:
Тренди
Бренд Име:
linlidada
Pendant Големина:
околу 37x38mm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)

Слични производи