.

.

FAMSHIN Гроздобер Опал Камен Chokers Ѓердани Мода Мулти Слој Кристал Око Pendant Ѓердан Изјава Бохемски Жените накит

FAMSHIN Гроздобер Опал Камен Chokers Ѓердани Мода Мулти Слој Кристал Око Pendant Ѓердан Изјава Бохемски Жените накит

DEN 114.24
DEN 57.00
Количината на стоката
Тековен

Со Платформа за плаќање
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот на дел димензии. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
4cm
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Бренд Име:
FAMSHIN
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SKU N686
Функција:
Други
Компатибилност:
Други

Слични производи