.

.

BOROSA Златна Боја Жица Заврши Двојно Рог&месечината полумесечина форма мали школка Виножито Школка Pendant&16inch Синџири Ѓердани G1122-N

BOROSA Златна Боја Жица Заврши Двојно Рог&месечината полумесечина форма мали школка Виножито Школка Pendant&16inch Синџири Ѓердани

DEN 1224.00
DEN 1102.00
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Виножито Школка ГОЛЕМИНА : (Приближно)
Камен Големина : 30~33x33~35mm
Дебелина : 5~7mm , Синџир должина : 16inch Тежина : (Приближно) 3.5~7.0 g Метал заврши : Злато Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Сертификат : SGS Проверете Може да Понуди

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
G1122-N
Pendant Големина:
Камен Големина
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи