.

.

QIAMNI 925 Sterling Silver Прекрасна Риба Делфин Животинско Јака Синџир Ѓердан Pendant Минималистички Накит Жените Девојка Божиќ Подарок

QIAMNI 925 Sterling Silver Прекрасна Риба Делфин Животинско Јака Синџир Ѓердан Pendant Минималистички Накит Жените Девојка Божиќ

DEN 335.52
DEN 218.00
Количината на стоката
Тековен


9809
Точка име : 925 Sterling Silver Прекрасна Риба Делфин Животинско Јака Синџир Ѓердан Pendant Минималистички Накит За Жените Девојки Божиќ Подарок
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Детални карактеристики

Бренд Име:
QIAMNI
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D1369
Обликотшема:
Животните
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Функција:
подарок
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
pendant ѓердан:
ѓердан жени
јака ѓердан:
Гроздобер Ѓердан
ѓердан накит:
најдобри пријатели ѓердан
сребрен ѓердан женски:
свадба ѓердан

Слични производи