.

.

QIAMNI Минималистички Накит 925 Sterling Silver Едноставно Прекрасна Среќа Куче Коска Кутре Пет Ѓердани Pendant Жените Девојка Божиќ Подарок

QIAMNI Минималистички Накит 925 Sterling Silver Едноставно Прекрасна Среќа Куче Коска Кутре Пет Ѓердани Pendant Жените Девојка

DEN 431.52
DEN 280.00
Количината на стоката
Тековен


9809
Точка име : Минималистички Накит 925 Sterling Silver Едноставно Прекрасна Среќа Куче Коска Кутре Пет Ѓердани Pendant За Жени, Девојки Божиќ Подарок
Еко-пријателски : Да
Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Вашите Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Детални карактеристики

Бренд Име:
QIAMNI
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PL301
Pendant Големина:
11.1 мм*6.1 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Обликотшема:
Коска
Функција:
подарок
is_customized:
Yes
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
погоден:
жените девојки дама момче мажи
Стил:
Тренди
pendant ѓердан:
ѓердан жени
јака ѓердан:
Гроздобер Ѓердан
ѓердан накит:
најдобри пријатели ѓердан
сребрен ѓердан женски:
свадба ѓердан

Слични производи