.

.

Топла Класичен Сребро Грозје Бисери Ѓердан Модата Партија Накит Свадба Подарок За Жена Ѓердан Со Врвен Квалитет Фабрика Штекер

Топла Класичен Сребро Грозје Бисери Ѓердан Модата Партија Накит Свадба Подарок За Жена Ѓердан Со Врвен Квалитет Фабрика Штекер

DEN 238.56
DEN 169.00
Количината на стоката
Тековен


100% Сосема Нов Ѓердан Тежина : 5.80 g

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N077
Бренд Име:
DOTEFFIL
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Како што можете да видите
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Функција:
добро здравје
ѓердан стил:
Топла Нова Мода Ѓердан
Име на производ:
Фунта Сребрен Накит 925 Ѓердан
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 фунта сребрен ѓердан за жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Количина:
1 buc

Слични производи