.

.

led pendant светлина суспендирани осветлување тела стакло модерна pendant led светилка скалите осветлување спирала pendant светлина тела

led pendant светлина суспендирани осветлување тела стакло модерна pendant led светилка скалите осветлување спирала pendant светлина

DEN 6672.00
Количината на стоката
Тековен

Материјал : полски хром+ чисто стакло димензии : дијаметар од 30cm,40cm,50cm,60cm 6 светла на висина е 800 MM 12 светла на висина е 1500 MM 16 светла на висина е 2000 MM 20 светла на висина е 2500 MM 25 светла на висина е 3000 MM 30 светла на висина е 3600 MM 40 светла на висина е 4200 MM висина ние може да се направи она што се бара ,Ако тука не се како сакате висина кога ќе ги нарачате ,ве молиме оставете порака за да каже колку долго сакате .,дека ние може да направи да се бара ,ако не оставите порака и ние ќе се направи како нашата продавница детали осветлување surce : G4 предводена од 1,5 w имаат топло бела и кул бело крушка ,ако не се бараат ,ние ќе бидат испорака ќе топло бела led сијалица

Детални карактеристики

Боја На Каросеријата:
6 светла, 12 светла, 16 светла, 20 светла, 25 светла, 30 светла, светла 40
Тип На Објект:
Pendant Светла
База Тип:
G4
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
6
Гаранција:
3
Осветлување Област:
10-15square метри
Бренд Име:
Timebus
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Hotel Соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,CE
Техника:
обложено
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
de3
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Никој
Тело Материјал:
Стакло, Железо
Примена:
Трпезарија

Слични производи