.

.

Horsten Нордиските Скандинавските Модерна Шарени Pendant Светлина Едноставна Метал Абажур Pendant Светилка Креативни Бар Кафе Виси Осветлување

Horsten Нордиските Скандинавските Модерна Шарени Pendant Светлина Едноставна Метал Абажур Pendant Светилка Креативни Бар Кафе

DEN 4260.48
DEN 2940.00
Количината на стоката
Тековен


Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Превоз за повеќето земји обично трае 15-45 дена. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 90 дена, ние ќе се направи обнова/повторно да ја прати.

ЗА ПЛАЌАЊЕ
1.
ДАВАЧКИ И ДАНОЦИ
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ние нема да ги сноси царински даноци . Контактирајте со нас прво ако било каква загриженост Пред/По купувањето.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
НАПЛАТА И ВРАЌАЊЕ
1. Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите дијаметар (Големината) на Pendant светилка пред да го купат.
Забелешка : Ако ви треба Долг Кабел, ве Молиме Оставете порака за нас. Ако производот е во добра состојба, но не ви се допаѓа тоа, можете да се вратите до нас во рок од 7 дена, врати превозот цената ќе биде за вашата сметка. Еднаш скршена, се случило Треба вашата помош да се побара доказ од поштата превозникот за нас. Кога ќе се примени на враќање предмети, ќе се направи целосна реконструкција на вас. Ако не го примил пратка над 60 дена, ние ќе Целосна наплата или ја парцела за сите земји освен Бразил( Бразил над 90 дена ). Прифати Пад на превозот и да Б бизнис и ќе се обезбеди најдобра цена ако повеќе тома.
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сива,Жолта
Бренд Име:
HORSTEN
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво
Осветлување Област:
3-метри 5square
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
DJ10432
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
20000h
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Други
Затворен Осветлување:
pendant светлина
нордиските pendant светлина:
модерната pendant светлина
Материјал:
метал & дрво
Големина:
As Photo Show
Боја На Каросеријата:
Жолта / Сива / Бела / Зелена
Должина на кабел:
100cm (Прилагодливи)
Шарени Pendant Светлина:
едноставна pendant светлина
Креативни Бар Кафе Pendant Светлина:
Спалната Соба Дома Pendant Светилка
Скандинавските Pendant Светлина:
Pendant Светлина Трпезарија
Примена:
Спална соба, Дневна соба, трпезарија, Бар, Кафуле, Ресторан,и сл.

Слични производи