.

.

Индустриски правец на ретро лустерот Нордиските ресторан, бар, кафуле креативни антички железо еден главата Лустерот Поштенски слободни

Индустриски правец на ретро лустерот Нордиските ресторан, бар, кафуле креативни антички железо еден главата Лустерот Поштенски

DEN 3792.00
Количината на стоката
Тековен


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сина,Сива,Кафена,Црна
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LNV45
Бренд Име:
Orcinus orca
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 година
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer

Слични производи