.

.

Мажите Силикони Петел Prepuce Зголемување На Пенисот Се Спречи Предвремената Ејакулација Прстен Возрасни Секс Играчка

Мажите Силикони Петел Prepuce Зголемување На Пенисот Се Спречи Предвремената Ејакулација Прстен Возрасни Секс Играчка

DEN 134.88
Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Многу издржливи на долгорочна употреба.
Тоа ќе ви донесе и вашиот љубовник е многу забавно. Совршен подарок за себе или вашиот љубовник.
Дизајнот на кур прстен овозможува максимално задоволство за вас и вашиот партнер.
Точка Име : Пенисот Одложување Прстен
Пол : машки
Материјал : Силикон
Количина : 2 парчиња/1 Сет
Карактеристики : Возрасни Секс Играчка, Еднократно, Одложен, Мека
Широк Прстен Големина : 4.4 cm x 4cm/1.73" x 1.57" (Прибл.)
Тенок Прстен Големина : 1cm x 2.8 cm/0.39" x 1.10" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
2 x Пенисот Одложување Прстени

Детални карактеристики

Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
37918
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
ЛА TALUS
Тип На Објект:
Пенисот Прстени

Слични производи