.

.

Топла 50 Компјутери Петел Петел Пердув за Шапка и Покривки Декорација DIY Занает Природни Облека Додаток за Шиење Костими Дома Декор

Топла 50 Компјутери Петел Петел Пердув за Шапка и Покривки Декорација DIY Занает Природни Облека Додаток за Шиење Костими Дома

DEN 115.20
DEN 59.00
Количината на стоката
Тековен

Време На Испорака :
6. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји . Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.
Опис : Мека и лесна петел пердуви со прекрасен боење за костими, капи, дома декор, итн
Спецификација : Боја : Природата
Големина на Табела : Опсег на Должина : од 2 до 6 инчи
Пакетот Вклучува : Прибл.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги. 50 x Петел Пердув
Answer : ___________________________ Note :
Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.

Детални карактеристики

Материјал:
Пилешко Пердув
Број На Модел На:
Петел Петел Пердув
Бренд Име:
fityle
Шема:
природата

Слични производи