.

.

HUGSIDEA Црна Тексас Жан Животинско Куче Автомобил Троседот Куќа Перница Покрие Домаќинство Оркестарот Перница Случај кој се одвојува за Статистика Седиште Pillowcases

HUGSIDEA Црна Тексас Жан Животинско Куче Автомобил Троседот Куќа Перница Покрие Домаќинство Оркестарот Перница Случај кој се

DEN 623.52
DEN 468.00
Количината на стоката
Тековен


Молиме Забележете :
-1. Големина : Прибл.19.5x19.5 (50x50cm),ве молиме овозможи 1-2cm отстапување;
-2.Пакет вклучувајќи : 1 парче на перница поклопец, перница внатрешна не е вклучена;
-3. Тоа е само една страна се печатат,боја на задната страна е чиста бела;
-4. Може да се прилагоди слики на перница маска,е MOQ 1 buc;
Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.
Во HUGSIDEA Дома Декор Продавница,може да се создаде модерна уметност дома.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Ве молиме имајте во предвид : Ние се предвидени капка превозот услуга,исто така може да испрати фотографија до вас за препродава; Ако одобрението за промет на големо,pls , ние ќе ви даде најдобра цена; Добредојдени да се прилагоди сопствена слика на нашата произведува.pls ; Ако го купите за заштита на времето истекува,pls и ние може да ви помогне да продолжи тоа.

Детални карактеристики

Големина:
500mm*500mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
HUGSIDEA
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
DG
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Објектот:
не-токсични перница маска
боја:
црна каубој перница маска
Пакет вклучувајќи:
1 компјутер перница капак(не вклучувајќи перница внатрешен)
Големина:
50x50cm
feature1:
Може да се прилагоди
fature2:
цртан филм Животинско pillowslip
Име:
дома лен плоштадот перница случај
Употреба:
перница случај дома автомобил decore
Материјал:
кул дневна соба перница маска
Стил:
симпатична постелнина перница случај

Слични производи