.

.

Креативни 3D Печатење на Камерата Перница Покрие Дома Декоративни Pillowcase Памук и Лен Перница Случај

Креативни 3D Печатење на Камерата Перница Покрие Дома Декоративни Pillowcase Памук и Лен Перница Случај

DEN 180.00
DEN 153.00
Количината на стоката
Тековен

За Нас Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени.
Креативни 3 D Печатење на Камерата Перница Покрие Дома Декоративни Pillowcase Памук и Лен Перница Случај
Почитувани купувачот :
ве молиме Имајте во предвид :
ова е само перница капак (перница случај / pillowcase)
За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со. И на крај ние не преземе одговорност. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите.

Детални карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
FYMX
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
C1023
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Sequins
Употреба:
Божиќ, Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Столот, Подот, Јога, Нога
Големина:
45*45cm
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
Универзална
боја:
како слики

Слични производи